nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tychy, Stare Tychy

Tychy, Stare Tychy
mieszkanie na wynajem

CNF-MW-884

Przytulna kawalerka w sercu Starych Tychów – blisko Rynku Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym, położone na 2 piętrze w kameralnym, niskim budynku w jednej z najbardziej klimatycznych części Tychów – w rejonie Starych Tychów, ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
85,00 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Tychy, Stare Tychy
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wyry, Gostyń

Wyry, Gostyń
działka na sprzedaż

CNF-GS-883

Gostyń, ul. Tęczowa od strony Tychów - blisko Lasu Żwakowskiego  NIEDALEKO LASU I TERENÓW ZIELONYCH AKTUALNY PLAN ZAGOSPODAROWANIA MNU  UZBROJENIE PRZY DZIAŁCE, DOJAZD ASFALTEM Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży terenu o łącznej powierzchni 5 097 m², ...

Powierzchnia
5 097,00 m2
Cena za m2
245,24 zł
cena 1 250 000 
działka na sprzedaż - Wyry, Gostyń
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Tychy, Cielmice

Tychy, Cielmice
mieszkanie na sprzedaż

CNF-MS-880

Nowoczesne mieszkania jednopoziomowe z ogrodem | Bezczynszowe | Tychy – ul. Strzelecka Biuro sprzedaży deweloperskiej prezentuje kameralną inwestycję mieszkaniową realizowaną przy ul. Strzeleckiej w Tychach. To propozycja skierowana do osób poszukujących komfortu ...

Powierzchnia
86,47 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 700,00 zł
cena 838 759 
mieszkanie na sprzedaż - Tychy, Cielmice
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Tychy, Śródmieście

Tychy, Śródmieście
lokal na wynajem

CNF-LW-879

Lokal użytkowy do wynajęcia – 165 m² – Tychy centrum – duże witryny – parter – idealny pod gastronomię, spożywkę, handel lub usługi   To miejsce idealne dla restauracji, kawiarni, sklepu spożywczego, salonu usługowego, działalności medycznej lub biura, z możliwością ...

Powierzchnia
165,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
83,03 zł
cena 13 700 
lokal na wynajem - Tychy, Śródmieście
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna

Pszczyna
mieszkanie na sprzedaż

CNF-MS-877

PSZCZYNA - "Osiedle nad Stawem" Nowoczesne mieszkanie bezczynszowe w zielonej okolicy   Lokalizacja, która zapewnia komfort Kameralne osiedle znajduje się w bardzo spokojnej oraz zielonej okolicy, ale jednocześnie blisko pełnej infrastruktury miasta i niedaleko ...

Powierzchnia
85,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 900,00 zł
cena 671 500 
mieszkanie na sprzedaż - Pszczyna
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Tychy, Wygorzele

Tychy, Wygorzele
działka na sprzedaż

CNF-GS-876

Tychy Wygorzele, ul. Paproci NIEDALEKO LASU I TERENÓW ZIELONYCH AKTUALNE WARUNKI ZABUDOWY  UZBROJENIE PRZY DZIAŁCE, DOJAZD ASFALTEM Prezentujemy ofertę sprzedaży dużej działki o powierzchni 4020m2  z aktualnymi warunkami zabudowy pod budownictwo mieszkalne ...

Powierzchnia
4 020,00 m2
Cena za m2
233,58 zł
cena 939 000 
działka na sprzedaż - Tychy, Wygorzele
26
ofert
Adam Sosna

Manager

Licencja: 5905

cnf@cnf.pl

+48 501 862 502