Oferty specjalne

oferta specjalna
działka na sprzedaż - Tychy, Urbanowice

Tychy, Urbanowice
działka na sprzedaż

CNF-GS-796

Tychy Urbanowice, ul. Urbanowicka NIEDALEKO LASU I TERENÓW ZIELONYCH AKTUALNY PLAN ZAGOSPODAROWANIA - MU1 oraz Z2  UZBROJENIE PRZY DZIAŁCE, DOJAZD ASFALTEM Prezentujemy ofertę sprzedaży dużej działki o powierzchni 5166m2  z aktualnym planem zagospodarowania ...

Powierzchnia
5 166,00 m2
Cena za m2
138,40 zł
cena 715 000 
działka na sprzedaż - Tychy, Urbanowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wyry, Gostyń

Wyry, Gostyń
działka na sprzedaż

CNF-GS-844

Gostyń, ul. Tęczowa od strony Tychów - blisko Lasu Żwakowskiego  NIEDALEKO LASU I TERENÓW ZIELONYCH AKTUALNY PLAN ZAGOSPODAROWANIA MNU  UZBROJENIE PRZY DZIAŁCE, DOJAZD ASFALTEM Prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży terenu o łącznej powierzchni ...

Powierzchnia
5 097,00 m2
Cena za m2
245,24 zł
cena 1 250 000 
działka na sprzedaż - Wyry, Gostyń
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Tychy, Żwaków

Tychy, Żwaków
mieszkanie na sprzedaż

CNF-MS-861

Oferta sprzedaży – mieszkanie M17A, 2 PIĘTRO, okna na ZACHÓD     powierzchnia: 32,62 m², 2 pokoje     loggia: 4,14 m²     cena: 349 414  PLN brutto (10 700 PLN/m²) Biuro CNF Nieruchomości jest oficjalnym biurem sprzedaży inwestycji Apartamenty ...

Powierzchnia
32,62 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 700,00 zł
cena 349 034 
mieszkanie na sprzedaż - Tychy, Żwaków
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Tychy, Żwaków

Tychy, Żwaków
mieszkanie na sprzedaż

CNF-MS-863

Oferta sprzedaży – mieszkanie M1A, 4 PIĘTRO, OKNA NA WSCHÓD     powierzchnia: 67,93 m², 3 pokoje w tym 2 sypialnie     loggia: 3,90 m²     cena: 597 784 PLN brutto (8800 PLN/m²) Biuro CNF Nieruchomości jest oficjalnym biurem sprzedaży ...

Powierzchnia
67,93 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 800,00 zł
cena 597 784 
mieszkanie na sprzedaż - Tychy, Żwaków

rozumiem