Szanowni Państwo,
 
CNF jest firmą działającą na polskim rynku od ponad 24 lat.

Główną gałęzią naszej działalności jest pośrednictwo i przygotowanie transakcji zakupu i wynajmu na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych wraz z zapewnieniem źródeł ich finansowania w postaci kredytów hipotecznych i inwestycyjnych.

Nasza firma posiada wiele zapytań ofertowych i propozycji sprzedaży lub wynajmu dotyczących obiektów komercyjnych jak: działki inwestycyjne, przemysłowe, pod budownictwo mieszkaniowe, hale, zakłady produkcyjne, lokale usługowe położone w Tychach, na terenie Aglomeracji Górnośląskiej, Zagłębia i Podbeskidzia oraz przy głównych ciągach komunikacyjnych Polski.

Atrakcyjność ofert znajdujących się w naszej bazie danych zapewniona jest dzięki ciągłemu monitorowaniu rynku nieruchomości, analizowaniu wszelkich informacji napływających do biura, efektywnemu procesowi poszukiwania nowych ofert - odpowiadających wymogom Klientów.

W ramach rozwoju naszej firmy poszerzyliśmy zakres naszych usług o kila gałęzi działalności, którymi są:

USŁUGI DLA PRZEMYSŁU

  • Regeneracja części maszyn i urządzeń
  • Regeneracja elementów linii produkcyjnych i urządzeń precyzyjnych
  • Relokacja i montaż maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Części precyzyjne i specjalne
     

USŁUGI DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
 

  •  Sprzedaż i montaż Pomp Ciepła oraz Klimatyzatorów. W tej dziedzinie  działamy w oparciu o zespół wysoko wykwalifikowanych doradców, montażystów i techników.


Zapraszając do współpracy z naszą firmą, pragniemy zaznaczyć, że staramy się realizować zadania trudne i ambitne. Mamy nadzieję, że współpraca ta przyczyni się do wypracowania wzajemnych korzyści.